mainImageAlt

עמרי אסנהיים - הרצאה

עוקב
מתי?
04.12
באיזה שעה?
19:00
כמה עולה?
30 ₪
לאתר המכירה
שימו -💓- נתוני ההופעות המוצגים עודכנו על ידי בינה מלאכותית מאתר המכירה המקורי. טיקצ'אק LIVE לא מוכרת כרטיסים למופע ולא לוקחת אחריות על המידע. יש לבדוק תמיד באתר המכירה בפועל!
מי מופיע?
עמרי אסנהיים (נולד ב-26 באפריל 1975) הוא עיתונאי ישראלי, משמש כתב ובמאי בתוכנית התחקירים עובדה. לפני כן שימש ככתב-חוקר ב"סופשבוע" ו"מוספשבת" של "מעריב".
ביוגרפיה
אסנהיים גדל במושב תל עדשים. כשהיה בן 14 נסע עם הוריו לשליחות בבון, גרמניה ולמד שם בבית ספר אמריקאי. עם גיוסו לצה"ל התנדב להיחידה הטקטית לחילוץ מיוחד (669). ביחידה עבר מסלול הכשרה כלוחם ולקח חלק בלחימה בדרום לבנון. בשנת 1997 היה אסנהיים בין לוחמי היחידה שחילצו את לוחמי חטיבת גולני באסון השריפה בוואדי סלוקי. את דרכו כעיתונאי החל אסנהיים כשדרן רדיו במשחקי כדורגל בתחנת הרדיו רדיו ללא הפסקה. במקביל החל לעבוד ככתב ותחקירן בעיתון העיר. בשנת 2004 הצטרף לעיתון מעריב ככתב חוקר המתמחה בענייני פלילים וצבא וביטחון. בשנת 2006, הצטרף לתוכנית התחקירים "עובדה". בין תחקיריו הבולטים שלו היה תחקיר ששודר אודות שמעון קופר ששתי נשותיו נפטרו. התחקיר הביא לפתיחת חקירת משטרה ולסוף להרשעתו של קופר ברצח שתי נשותיו. תחקיר בולט נוסף שלו שודר באפריל 2016 על תקיפות מיניות ועבירות אחרות שיוחסו לרחבעם זאבי. בשנת 2009, הוענק לו פרס סוקולוב לעיתונאות חוקרת בעבור תחקיר הניסוי הסודי של חיסון האנתרקס בחיילי צה"ל. בשנת 2011 הוענק לו פרס פרימור של הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו על תחקירו בנושא הלוביסטים בכנסת. בשנת 2015, הוענק לו הפרס בשנית עבור תחקיר שהכין על הנעשה במכון לרפואה משפטית. בשנת 2012, יצא לאור ספרו הראשון "צאלים – הטראומה של סיירת מטכ"ל", העוסק בפרשת אסון צאלים ב'. בספטמבר 2016, יצא לאור ספרו השני "לתפוס רוצח" בהוצאת "כנרת זמורה ביתן", העוסק בפרשת שמעון קופר, בתחקיר על אודותיו בתוכנית "עובדה" ובאירועים שהובילו להרשעתו ברצח הכפול.בשנת 2020 הקים אסנהיים את חברת סטוריליין הפקות, הפרויקט הראשון של החברה הוא הסדרה פולארד שעלתה בשנת 2022 בכאן 11.מלבד תפקידו במערכת "עובדה", נמנה אסנהיים על צוות המרצים של בית הספר לתקשורת ועיתונאות "כותרת" באוניברסיטת תל אביב. לאסנהיים תואר ראשון בכלכלה ותקשורת מאוניברסיטת תל אביב, והוא בוגר כותרת. ב-2020 למד במלגה לעיתונאים באוניברסיטת סטנפורד. אסנהיים נשוי ואב לארבעה בנים. מתגורר עם משפחתו בקיבוץ חולדה.
ספריו
צאלים: הטראומה של סיירת מטכ"ל, אור יהודה: כנרת, זמורה-ביתן, תשע"ג 2012. לתפוס רוצח, כנרת זמורה ביתן, ספטמבר 2016.
לצפייה בויקיפדיה
קרא עוד בויקיפדיה
13
המופעים השנה
11
אירועים פעילים
image
הרשמו לעדכונים והנחות על מופעים חדשים של עמרי אסנהיים!
לחצו "עקוב" כדי לקבל עדכונים ראשונים על השקת מופעים, כרטיסים, שוברי הנחה, וחשיפה בלעדית למתרחש מאחורי הקלעים. הצטרפו לחברים העוקבים אחרי עמרי אסנהיים בטיקצ'אק לייב.
עוקב
venue image
אודיטוריום עירוני קרית אתא
2
מספר אמנים
2
מספר ארועים
בקרו באודיטוריום עירוני קרית אתא בקרוב...

אירועים נוספים של עמרי אסנהיים

הצג הכל
 עמית סגל - הרצאה | אירוע שחלף
צילום: חיים טויטו
אירוע שחלף
03.06
יום שני
19:00
עמית סגל - הרצאה
אודיטוריום עירוני קרית אתא
אירוע שחלף
28
05.2024
ג'
19:00
ימים טובים פי אלף
אודיטוריום עירוני קרית אתא
 אלי יצפאן במופע בידור חדש | אירוע שחלף
אירוע שחלף
03.03
יום ראשון
20:30
אלי יצפאן במופע בידור חדש
אודיטוריום עירוני קרית אתא
אירוע שחלף
04
09.2023
ב'
20:30
חוגגים 80 לנורית הירש
אודיטוריום עירוני קרית אתא
map
איך מגיעים?
קרית אתא, ישראל
הציגו את המפה
או אפשר
אייקון וויז מפהאייקון גוגל מפהאייקון גוגל מפה
הצטרפו לטיקצ'אק ברשתות החברתיות.
אינסטגרם
פייסבוק
מופעל ע"י טיקצ'אק 2024
כל הזכויות שמורות לטיקצ'אק ©
השימוש באתר מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות טיקצ'אק LIVE הינו מיזם להנגשת התרבות בישראל לקהל הרחב. באתר מוצגים הופעות ואירועים הנאגרים באופן אוטמטי ללא בדיקה ומועברים לאתר המכירה המקורי. נתוני ההופעות אינם באחריות טיקצ'אק