דילן דרור

Dylen Dror

עוקב

דילן דרור - הופעות קרובות

הצג הכל
 בדיחה של ממלכה - סרט לכל המשפחה | אירוע שחלף
אירוע שחלף
10.11
יום חמישי
17:30
בדיחה של ממלכה - סרט לכל המשפחה
מרכז תרבות אניס ת"א
 היוטיוברים - בן זיני ודילן דרור | אירוע שחלף
אירוע שחלף
14.07
יום חמישי
18:00
היוטיוברים - בן זיני ודילן דרור
אמפי מיתר
שימו -💓- נתוני ההופעות המוצגים עודכנו על ידי בינה מלאכותית מאתר המכירה המקורי. טיקצ'אק LIVE לא מוכרת כרטיסים למופע ולא לוקחת אחריות על המידע. יש לבדוק תמיד באתר המכירה בפועל!
image
הרשמו לעדכונים והנחות על מופעים חדשים של דילן דרור!
לחצו "עקוב" כדי לקבל עדכונים ראשונים על השקת מופעים, כרטיסים, שוברי הנחה, וחשיפה בלעדית למתרחש מאחורי הקלעים. הצטרפו לחברים העוקבים אחרי דילן דרור בטיקצ'אק לייב.
עוקב
הכל על דילן דרור
דילן דרור (נולד ב-15 בינואר 2008) הוא יוטיובר, אושיית רשת, שחקן, זמר, מנחה ודוגמן ישראלי.
ביוגרפיה
דרור נולד במושב גן הדרום לוויקטור וטליה ולו שני אחים צעירים. החל לדגמן בגיל צעיר. הוא החל לפרסם סרטונים באתר יוטיוב ביולי 2020, בגיל 12. הוא פרסם סרטונים רבים בהשתתפות כוכבי רשת שונים, שצברו מיליוני צפיות, וביניהם בלטו אתגרים וניסיונות שבירת שיאי גינס שעוררו תגובה ציבורית בכלי התקשורת. עקב הפופולריות שצבר, דרור הוחתם בסוכנות של ליאו ניסים ורוברטו בן-שושן.בשנת 2021 החל בפעילות מוזיקלית והוציא את השיר "קחי נשימה", שזכה למעל לשני מיליון צפיות ביוטיוב. בפברואר 2022 עלתה גרסה מחודשת של השעשועון "ששטוס" בערוץ הילדים, אותה הנחה דרור לצד טל מוסרי, עומר חזן וירדן ויזל. בנוסף, עלתה תוכנית אירוח בהנחייתו בשם "דילנד". בהמשך השנה הוציא את השיר "תמיד חוזר אליי", שזכה אף הוא לאהדה וצבר למעלה ממיליון צפיות.בינואר 2023 פרסם את השירים "אי בודד" ו"חמש עשרה". באותה השנה שיחק בסדרת הטלוויזיה "רוני ותום" בניקלודיאון לצופי yes, המבוססת על ספרו של גיורא חמיצר בשם זה, בה מגלם דרור, בתפקיד הראשי, את הילד רוני לצד אמילי מדואל.ב-3 באוקטובר 2023 דילן הוציא שיר בשם "פסיכי". ב-29 באוקטובר 2023 בעקבות מלחמת חרבות ברזל, דרור הוציא חידוש לשיר הקיץ האחרון של שפיות זמנית (הבתים שונתו לראפ ופזמון נשאר איך שהיה במקור). השיר פורסם בשם תזכרו שהבטחתם.
לצפייה בויקיפדיה
צילום: קובי גדעון
, ויקיפדיה
צילום: קובי גדעון , ויקיפדיה
הכתבה משתמשת בתוכן מהערך דילן דרור וזמינה ברישיון יחוס-שיתוף זהה

אם הינך דילן דרור באפשרותך לקחת בעלות על הדף

דרוש בעלות על הדף
הצטרפו לטיקצ'אק ברשתות החברתיות.
אינסטגרם
פייסבוק
השימוש באתר מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות טיקצ'אק LIVE הינו מיזם להנגשת התרבות בישראל לקהל הרחב. באתר מוצגים הופעות ואירועים הנאגרים באופן אוטמטי ללא בדיקה ומועברים לאתר המכירה המקורי. נתוני ההופעות אינם באחריות טיקצ'אק