צילום: אהרן גדליה

חנן בן ארי

Hanan ben Ari

עוקב
שימו -💓- נתוני ההופעות המוצגים עודכנו על ידי בינה מלאכותית מאתר המכירה המקורי. טיקצ'אק LIVE לא מוכרת כרטיסים למופע ולא לוקחת אחריות על המידע. יש לבדוק תמיד באתר המכירה בפועל!
image
הרשמו לעדכונים והנחות על מופעים חדשים של חנן בן ארי!
לחצו "עקוב" כדי לקבל עדכונים ראשונים על השקת מופעים, כרטיסים, שוברי הנחה, וחשיפה בלעדית למתרחש מאחורי הקלעים. הצטרפו לחברים העוקבים אחרי חנן בן ארי בטיקצ'אק לייב.
עוקב
הכל על חנן בן ארי
חָנָן בֶּן אֲרִי (נולד ב-8 באפריל 1988, כ"א בניסן ה'תשמ"ח) הוא זמר-יוצר ומלחין ישראלי.
ביוגרפיה
בן ארי נולד וגדל בקרני שומרון. אביו הוא הרצל בן-ארי, ראש מועצת קרני שומרון לשעבר. חנן בן ארי למד בבית הספר הממלכתי-דתי "ברקאי" ובישיבה התיכונית "הליכות עולם" ביישובו. הוא הושפע מוזיקלית מאביו, שהוא גם פייטן וחזן. הוא החל ליצור בגיל 13. בגיל 17 החל ללמוד בישיבת ההסדר "מדברה כעדן", ושירת בצה"ל במסגרת ההסדר בגדוד נצח יהודה במשך שנה וארבעה חודשים. בשנת 2008 התחתן עם הדס (מ-2015, "הדסה") לבית רגב. תחילה גרו בבני ברק, ולאחר כחצי שנה עברו למשך ארבע שנים לגור ברמת עמידר, בסמוך לישיבת רמת גן, שבה למד בן ארי כאברך. בהמשך התגוררו באור יהודה. בן ארי לימד בתיכון "אדר" בפתח תקווה ושימש כסולן בלהקת החתונות "קולות". חנן ואשתו הדס היו כתבים בעלון "עולם קטן" והיו העורכים הראשונים של "עולם קטן – המגזין" (כיום: "מקום בעולם").
חיים אישיים
דודו מצד אביו הוא חבר הכנסת לשעבר מיכאל בן ארי, ממקימי מפלגת עוצמה יהודית.אחיו של חנן, נריה, יצא בשאלה כשחנן היה צעיר. השניים כתבו יחד את השיר "אחים" העוסק בנושא, שאיתו הופיע חנן במסגרת המופע "מתבגרים". השיר נכלל גם באלבומו הראשון של בן ארי, שבו הוא מבצע אותו בדואט עם עברי לידר, והוא אחד משני שירים מהמופע שנכנסו לאלבום, לצד "הינדיק". לימים כתבו יחד את השיר "חולם כמו יוסף", שיצא ב-2021. בהמשך כתבו יחד כמה מן השירים הכלולים באלבומו השלישי, "יש כאן יותר מזה". בן ארי נשוי להדסה והם מתגוררים עם שבעת ילדיהם בפרדס חנה.
דיסקוגרפיה
ערך מורחב – דיסקוגרפיה של חנן בן ארי
ראו גם
שירים שהוקלטו על ידי חנן בן ארי
לצפייה בויקיפדיה
צילום: אור חורי (Or Hory), ויקיפדיה
צילום: אור חורי (Or Hory), ויקיפדיה
הכתבה משתמשת בתוכן מהערך חנן בן ארי וזמינה ברישיון יחוס-שיתוף זהה

להזמנת הופעות: שורה ראשונה

הצטרפו לטיקצ'אק ברשתות החברתיות.
אינסטגרם
פייסבוק
השימוש באתר מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות טיקצ'אק LIVE הינו מיזם להנגשת התרבות בישראל לקהל הרחב. באתר מוצגים הופעות ואירועים הנאגרים באופן אוטמטי ללא בדיקה ומועברים לאתר המכירה המקורי. נתוני ההופעות אינם באחריות טיקצ'אק