אבי קושניר

Avi Kushnir

עוקב

הופעות בהשתתפות אבי קושניר

הצג הכל

אבי קושניר - הופעות קרובות

הצג הכל
 ברוכים הבאים לגיהנום - תיאטרון בית ליסין | אירוע שחלף
אירוע שחלף
11.09
יום שני
20:30
ברוכים הבאים לגיהנום - תיאטרון בית ליסין
תיאטרון בית ליסין תל אביב Tel Aviv-Yafo
 ברוכים הבאים לגיהנום - תיאטרון בית ליסין | אירוע שחלף
אירוע שחלף
10.09
יום ראשון
20:30
ברוכים הבאים לגיהנום - תיאטרון בית ליסין
תיאטרון בית ליסין תל אביב Tel Aviv-Yafo
שימו -💓- נתוני ההופעות המוצגים עודכנו על ידי בינה מלאכותית מאתר המכירה המקורי. טיקצ'אק LIVE לא מוכרת כרטיסים למופע ולא לוקחת אחריות על המידע. יש לבדוק תמיד באתר המכירה בפועל!
image
הרשמו לעדכונים והנחות על מופעים חדשים של אבי קושניר!
לחצו "עקוב" כדי לקבל עדכונים ראשונים על השקת מופעים, כרטיסים, שוברי הנחה, וחשיפה בלעדית למתרחש מאחורי הקלעים. הצטרפו לחברים העוקבים אחרי אבי קושניר בטיקצ'אק לייב.
עוקב
הכל על אבי קושניר
אברהם (אבי) ישעיהו קושניר (נולד ב-26 באוגוסט 1960) הוא שחקן קולנוע, טלוויזיה ותיאטרון, קומיקאי, זמר, מנחה טלוויזיה וסטנדאפיסט ישראלי. זוכה פרס האקדמיה לטלוויזיה.
השתתף באירוויזיון 1987.
ביוגרפיה
בשנות התיכון למד קושניר בפנימייה החקלאית "הכפר הירוק". את שירותו הצבאי עשה בנח"ל ואחר כך בנ"מ. עם שחרורו עבד כפועל במה ולאחר מכן, מנהל הצגות.
קריירה
את דרכו המקצועית כשחקן החל קושניר בתחילת שנות השמונים במופעי סטנד-אפ. בשנת 1985 הנחה את תחרות הפסטיגל לצד גדי יגיל.
פרסים והוקרה
פרס האקדמיה לטלויזיה לשחקן הטוב ביתר על משחקו בסדרת הטלויזיה "החיים זה לא הכל". בשנת 2021 זכתה חמישיית "זהו זה" (גידי גוב, אבי קושניר, דב'לה גליקמן, מוני מושונוב ושלמה בראבא) בפרס מפעל חיים של אמ"י (תשפ"ב). בשנת 2022 זכתה התוכנית בפרס מפעל חיים מטעם האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה.מאי 2023 תואר דוקטור לשם כבוד מטעם אוניברסיטת בר-אילן לקושניר ולמשתתפי התוכנית זהו זה בהווה: דבל'ה גליקמן, שלמה בראבא, מוני מושונוב וגידי גוב, על תרומתם המשותפת לתרבות הישראלית בשנת ה־75 למדינת ישראל, ועל יכולתם לשמח וללכד את הציבור סביב יצירתם.
חיים אישיים
קושניר נשוי לכרמל קושניר ואב לשלושה. בנו הבכור, יותם קושניר, הוא שחקן, אשר שיחק, בין השאר, בסדרת הטלוויזיה "אליפים". בנו השני, יפתח קושניר, הוא מטפס הרים מקצועני, והשתתף בשתי העונות הראשונות של התוכנית "נינג'ה ישראל" אשר שודרה בקשת 12 (בעונה הראשונה הגיע למקום השלישי). בתו נועה קושניר הופיעה בתפקידי אורח בסדרה "החיים זה לא הכל". מתגורר עם משפחתו בתל אביב.
לצפייה בויקיפדיה
צילום: אלי גודין, ויקיפדיה
צילום: אלי גודין, ויקיפדיה
הכתבה משתמשת בתוכן מהערך אבי קושניר וזמינה ברישיון יחוס-שיתוף זהה

אם הינך אבי קושניר באפשרותך לקחת בעלות על הדף

דרוש בעלות על הדף
הצטרפו לטיקצ'אק ברשתות החברתיות.
אינסטגרם
פייסבוק
השימוש באתר מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות טיקצ'אק LIVE הינו מיזם להנגשת התרבות בישראל לקהל הרחב. באתר מוצגים הופעות ואירועים הנאגרים באופן אוטמטי ללא בדיקה ומועברים לאתר המכירה המקורי. נתוני ההופעות אינם באחריות טיקצ'אק