ישראל קטורזה

Israel Katorza

עוקב
שימו -💓- נתוני ההופעות המוצגים עודכנו על ידי בינה מלאכותית מאתר המכירה המקורי. טיקצ'אק LIVE לא מוכרת כרטיסים למופע ולא לוקחת אחריות על המידע. יש לבדוק תמיד באתר המכירה בפועל!
image
הרשמו לעדכונים והנחות על מופעים חדשים של ישראל קטורזה!
לחצו "עקוב" כדי לקבל עדכונים ראשונים על השקת מופעים, כרטיסים, שוברי הנחה, וחשיפה בלעדית למתרחש מאחורי הקלעים. הצטרפו לחברים העוקבים אחרי ישראל קטורזה בטיקצ'אק לייב.
עוקב
הכל על ישראל קטורזה
ישראל קטורזה (נולד ב-10 באפריל 1968) הוא סטנדאפיסט, שחקן, קומיקאי, מדבב, מנחה טלוויזיה ותסריטאי ישראלי.
ביוגרפיה
ישראל קטורזה, נולד בשם תיירי קטורזה, בנאנטר הסמוכה לעיר פריז שבצרפת. הוריו הם יוצאי אלג'יריה. בגיל ארבע עלה עם משפחתו לישראל. גדל והתחנך באשדוד. בגיל 14 החל ללמוד בבית הספר הטכני של חיל האוויר בחיפה והמשיך בשנת לימודים בכיתה י"ג, בלימודי טכנאות אלקטרוניקה. את שירותו בצה"ל, אותו עשה כטכנאי אלקטרוניקה בחיל האוויר, החל בשנת 1987. הוא המשיך לשירות קבע, שנמשך כארבע שנים, בבסיס רמון. עם שחרורו מהצבא, בדרגת רב-סמל, למד משחק ב"בית הספר למשחק של יורם לוינשטיין". הוא בעל תואר ראשון בתקשורת וניהול. בנוסף, למד קריינות במכללת גבע לתקשורת ופרסום.
סטנדאפיסט
הופעותיו הראשונות כסטנדאפיסט היו בבסיס רמון, בו שירת בשירות קבע. במקביל, הוא החל להופיע כאמן סטנדאפ גם בקאמל קומדי קלאב, יחד עם שותפו דאז, שמעון גז. בשנת 1993, התפרסם כאשר הופיע בפינת הסטנד-אפ בתוכנית הבידור של דודו טופז, "סופשבוע עם דודו טופז", ששודרה בערוץ הראשון. מאותה שנה החל להופיע עם מופע הסטנדאפ שלו ברחבי הארץ אשר משלב מערכונים ואינטראקציה עם הקהל.
פרזנטור
בשנת 2001 שימש כפרזנטור של רכבת ישראל. בשנת 2002 שימש כפרזנטור של חברת "סלקום". בשנים 2009–2015 שימש כפרזנטור של "בנק דיסקונט". בשנת 2015 שימש כפרזנטור של חברת "מובילאיי". בשנים 2017–2018 שימש כפרזנטור של חברת "מנורה מבטחים". בשנים 2019–2020 שימש פרזנטור של חברת הייזום והבניה "פרשקובסקי". בשנת 2021 שימש כפרזנטור בתשדירים מטעם משרד הבריאות. בשנת 2022 שימש כפרזנטור של טרקלין חשמל והופיע בפרסומת לתאגיד המחזור תמיר.
חיים אישיים
קטורזה מתגורר בתל אביב. נשוי ואב לשבעה. קטורזה ידוע באהדתו לקבוצת הכדורגל מ.ס אשדוד ואף מגיע אל מרבית משחקי הקבוצה.
לצפייה בויקיפדיה
צילום: User:DMY, ויקיפדיה
צילום: User:DMY, ויקיפדיה
הכתבה משתמשת בתוכן מהערך ישראל קטורזה וזמינה ברישיון יחוס-שיתוף זהה

אם הינך ישראל קטורזה באפשרותך לקחת בעלות על הדף

דרוש בעלות על הדף
הצטרפו לטיקצ'אק ברשתות החברתיות.
אינסטגרם
פייסבוק
השימוש באתר מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות טיקצ'אק LIVE הינו מיזם להנגשת התרבות בישראל לקהל הרחב. באתר מוצגים הופעות ואירועים הנאגרים באופן אוטמטי ללא בדיקה ומועברים לאתר המכירה המקורי. נתוני ההופעות אינם באחריות טיקצ'אק