אורי חזקיה

Ori Hizkiah

עוקב
שימו -💓- נתוני ההופעות המוצגים עודכנו על ידי בינה מלאכותית מאתר המכירה המקורי. טיקצ'אק LIVE לא מוכרת כרטיסים למופע ולא לוקחת אחריות על המידע. יש לבדוק תמיד באתר המכירה בפועל!
image
הרשמו לעדכונים והנחות על מופעים חדשים של אורי חזקיה!
לחצו "עקוב" כדי לקבל עדכונים ראשונים על השקת מופעים, כרטיסים, שוברי הנחה, וחשיפה בלעדית למתרחש מאחורי הקלעים. הצטרפו לחברים העוקבים אחרי אורי חזקיה בטיקצ'אק לייב.
עוקב
הכל על אורי חזקיה
אוֹרי חזקיה (נולד ב-18 בספטמבר 1979) הוא סטנדאפיסט, שחקן, תסריטאי ומוזיקאי ישראלי.
ביוגרפיה
חזקיה נולד וגדל בירושלים, להורים צברים ממוצא בולגרי ותימני. אביו הוא מלאכי חזקיה, אשר שימש קריין החדשות ב"קול ישראל". בבגרותו, עבר חזקיה עם משפחתו לתל אביב ולמד בגימנסיה העברית "הרצליה" עד שנת 1997. את שירותו הצבאי עשה בחיל האוויר כמפקד קורס ביטחון שדה בבית הספר למקצועות התעופה בעובדה, במהלכו החל להופיע במועדוני סטנדאפ כגון הקאמל קומדי קלאב. עם שחרורו מצה"ל החל חזקיה להופיע בתוכניות טלוויזיה שונות, בהן: "טיאר ברשת", "חדשואו", "יומטוב", "על כל בעיה חזקיה" בערוץ הילדים ובתוכניתו של יגאל שילון "פספוסים". כמו כן, השתתף ככותב בתוכנית "ערב אדיר" של ערוץ 2. במסגרת התוכנית "האקדמיה לצחוק" נפגש כבוחן עם חברו לימים אבי נוסבאום. השניים חברו להנחות את התוכנית הסאטירית "מכת מדינה" בערוץ ביפ, וכן גם תוכנית בוקר ברדיו 99. בשנים 2008–2011 חזקיה השתתף בתוכנית הבידור של רשת "צחוק מעבודה" בערוץ 2, בהנחייתו של שלום אסייג (עונות 1–6) ובה התגלה לקהל הרחב. בשנת 2010 החל להוביל את קמפיין הפרסום של החטיף "ביסלי" מבית "אסם" וכן הוציא את השיר השני שלו, "סיבוב קיץ". בראשית 2011 הגיש לצד רועי לוי את הספיישל "קבלו אותם", לרגל השקת ערוץ הוט קומדי סנטרל. באותה שנה זכה בתואר "האיש של השנה" בעיתון "מעריב לנוער". ביוני 2012 הוציא את השיר "מזייף בפזמון". ב-2013 חזקיה כיכב בתפקידו הקולנועי הראשון בסרט המתח הקומי "פלאות" בבימויו של אבי נשר, בהשתתפות אדיר מילר. בינואר 2014 הוציא את השיר "שללה" יחד עם עמית פרקש ובהשתתפות ירון ברלד. באוקטובר באותה שנה, החל להשתתף בעונה החמישית של תוכנית הבידור של קשת "מועדון לילה" בערוץ 2, והמשיך להשתתף בעונות השישית והשביעית של התוכנית. ב14 בדצמבר 2022 חזקיה הוציא את השיר "AND WHEN THE SKY IS TILILI".
חיים אישיים
באפריל 2017 נישא לבת זוגו, אריאל, והם הורים לשלושה ומתגוררים ברמת החייל שבתל אביב.
לצפייה בויקיפדיה
צילום: AF1621, ויקיפדיה
צילום: AF1621, ויקיפדיה
הכתבה משתמשת בתוכן מהערך אורי חזקיה וזמינה ברישיון יחוס-שיתוף זהה

להזמנת הופעות: דוידסון ניהול וייצוג אמנים 

דוידסון ניהול וייצוג אמנים 
OR@ORDAVIDSON.COM
036441169

אם הינך אורי חזקיה באפשרותך לקחת בעלות על הדף

דרוש בעלות על הדף
הצטרפו לטיקצ'אק ברשתות החברתיות.
אינסטגרם
פייסבוק
השימוש באתר מהווה הסכמה למדיניות הפרטיות טיקצ'אק LIVE הינו מיזם להנגשת התרבות בישראל לקהל הרחב. באתר מוצגים הופעות ואירועים הנאגרים באופן אוטמטי ללא בדיקה ומועברים לאתר המכירה המקורי. נתוני ההופעות אינם באחריות טיקצ'אק